Jak dokładnie sprzątać w domu, biurze i sklepie?

Sprzątanie przez ozonowanie pomieszczeń wszystkich budynków
Sprzątanie przez ozonowanie pomieszczeń wszystkich budynków
19 marca 2020
Wywiad z Prof. Marianno Franzini o ozonie
29 kwietnia 2020

Sprzątanie nie należy do najłatwiejszych czynności. Mimo iż wygląda to na czynność prostą i nieskomplikowaną, czasem są to tylko i wyłącznie pozory. Jedną z nich jest pranie. Niestety nie wystarczy wrzucić wszystkie brudne ubrania do pralki i włączyć przycisk. Tutaj trzeba zastanowić się na kolorem, rodzajem tkaniny oraz poziomem zabrudzenia. A gdy chce się jeszcze zwalczyć bakterie, wirusy, roztocza i nieprzyjemne zapachy, to z pomocą przychodzi ozonowanie pomieszczeń.

Jest to jedna z wielu czynności, jakimi może zająć się firma sprzątająca, by odciążyć osoby niespecjalizujące się w tego typu zadaniach domowych.

Pranie to nie tylko mydliny, woda i płyn. To czasem zdecydowanie większe wyzwanie. Niektóre firmy zajmujące się sprzątaniem współpracują bądź posiadają swoje własne pralnie chemiczne.

Takie pralnie nie korzystają ze zwyczajnej wody, jednak z odpowiednich rozpuszczalników dopuszczonych do wykonywania prania. Związek głównie wykorzystywany to tak zwany perchloroetylen, który po wykonanym myciu zostaje odzyskany i użyty ponownie. Taka opcja jest zdecydowanie bardziej korzystna dla środowiska naturalnego, a także bardziej skuteczna dla użytkowników ubrań.

Ozonowanie pomieszczeń OZONER

Na bieżąco dla naszych Klientów realizujemy usługę ozonowania pomieszczeń. Szczególnie wysilamy się w miastach: Lublin, Radom, Rzeszów, Częstochowa, Warszawa i okolice.

Wykonujemy ozonowanie we wszystkich budynkach, na przykład w szpitalach, przychodniach zdrowia, gabinetach lekarskich, gabinetach stomatologicznych, szkołach, przedszkolach, żłobkach, teatrach, sklepach, galeriach handlowych. Jesteśmy otwarci także na nowe zlecenia dotyczące ozonowania pomieszczeń. Zapraszamy!

Comments are closed.